raspap - en to pl_PL translation catalogue (340 entries)

en: <b>IPv4 example:</b> 0.0.0.0 badhost.com
pl_PL: <b>IPv4 przykład:</b> 0.0.0.0 badhost.com

en: <strong>Note:</strong> WEP access points appear as 'Open'. RaspAP does not currently support connecting to WEP
pl_PL: <strong>Notka:</strong> Punkt dostępu WEP wydaje się być 'Otwarty'. RaspAP aktualnie nie wspiera podłączania do WEP

en: AP Mac Address
pl_PL: AP Adres Mac

en: About RaspAP
pl_PL: O RaspAP

en: Account details
pl_PL: Szczegóły konta

en: Activate OpenVPN client
pl_PL: Aktywuj klienta OpenVPN

en: Active DHCP leases
pl_PL: Aktywne wynajęcia DHCP

en: Ad Blocking
pl_PL: Blokowanie reklam

en: Adapter IP Address Settings
pl_PL: Ustawienia adresu IP adaptera

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add static DHCP lease
pl_PL: Dodaj statyczną dzierżawę DHCP

en: Add upstream DNS server
pl_PL: Dodaj niestandardowy serwer DNS

en: Address
pl_PL: Adres

en: Admin password updated
pl_PL: Hasło administratora zostało zaktualizowane

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Advanced settings
pl_PL: Zaawansowane ustawienia

en: Allow incoming connections from
pl_PL: Zezwalaj na połączenia przychodzące z

en: Allowed IPs
pl_PL: Dozwolone adresy IP

en: Alternate DNS Server
pl_PL: Alternatywny serwer DNS

en: Apply changes
pl_PL: Zastosuj zmiany

en: Apply iptables rules for AP interface
pl_PL: Zastosuj reguły iptables dla interfejsu AP

en: Apply settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Attempting to connect to %s
pl_PL: Próba połączenia z %s

en: Attempting to start TOR
pl_PL: Próba uruchomienia TOR

en: Attempting to start WireGuard
pl_PL: Próba uruchomienia WireGuard

en: Attempting to start hotspot
pl_PL: Próba wystartowania punktu dostępowego hotspot

en: Attempting to start openvpn
pl_PL: Próba wystartowania OpenVPN

en: Attempting to stop TOR
pl_PL: Próba zatrzymania TOR

en: Attempting to stop WireGuard
pl_PL: Próba zatrzymania WireGuard

en: Attempting to stop hotspot
pl_PL: Próba zatrzymania punktu dostępowego hotspot

en: Attempting to stop openvpn
pl_PL: Próba zatrzymania OpenVPN

en: Authentication
pl_PL: Uwierzytelnianie

en: Authentication settings
pl_PL: Ustawienia uwierzytelniania

en: Authentification Method
pl_PL: Metoda uwierzytelniania

en: Avatar
pl_PL: Awatar

en: Basic
pl_PL: Podstawowe

en: Basic settings
pl_PL: Podstawowe ustawienia

en: Beacon interval
pl_PL: Częstotliwość znacznika

en: Bitrate
pl_PL: Szybkość transmisji

en: Blocklist settings
pl_PL: Ustawienia listy zablokowanych

en: Bridged AP mode
pl_PL: Tryb pomostowania AP

en: Bridged AP mode is enabled. For Hostname and IP, see your router's admin page.
pl_PL: Tryb pomostu AP jest włączony. Aby poznać nazwę oraz IP gospodarza, odwiedź stronę administracyjną routera.

en: CPU Load
pl_PL: Obciążenie CPU

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Certificates
pl_PL: Certyfikaty

en: Certificates in the configuration file
pl_PL: Certyfikaty w pliku konfiguracyjnym

en: Change Theme
pl_PL: Zmień motyw

en: Channel
pl_PL: Kanał

en: Choose a blocklist provider
pl_PL: Wybierz dostawcę listy zablokowanych

en: Choose a hosted server
pl_PL: Wybierz serwer hostujący

en: Clear log
pl_PL: Wyczyść dziennik

en: Click 'Reinitialize' to force reinitialize <code>wpa_supplicant</code>.
pl_PL: Kliknij "Ponownie zainicjuj", aby wymusić ponowną inicjalizację <code>wpa_supplicant</code>.

en: Click 'Rescan' to search for nearby Wifi stations.
pl_PL: Kliknij 'Przeskanuj', aby wyszukać pobliskie stacje Wifi.

en: Click or tap to upload a new user avatar.
pl_PL: Kliknij lub dotknij, aby przesłać nowy awatar.

en: Client Firewall
pl_PL: Zapora klienta

en: Client ID
pl_PL: ID Klienta

en: Client Log
pl_PL: Logowanie klienta

en: Client list
pl_PL: Lista klientów

en: Client settings
pl_PL: Ustawienia klienta

en: Client: Ethernet cable
pl_PL: Klient: Kabel Ethernet

en: Client: Smartphone (USB tethering)
pl_PL: Klient: Smartfon (tethering USB)

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Configuration File
pl_PL: Plik konfiguracyjny

en: Configuration Method
pl_PL: Metoda konfiguracji

en: Connected
pl_PL: Połączono

en: Connected Devices
pl_PL: Podłączone urządzenia

en: Connected To
pl_PL: Podłączony do

en: Connection mode
pl_PL: Tryb połączenia

en: Console
pl_PL: Konsola

en: Country Code
pl_PL: Kod kraju

en: Country code must be blank or two characters
pl_PL: Kod kraju musi być pusty lub zawierać dwa znaki

en: Create a local WireGuard config
pl_PL: Utwórz lokalną konfigurację WireGuard

en: Create manually
pl_PL: Utwórz ręcznie

en: Current settings
pl_PL: Aktualne ustawienia

en: Custom blocklist not defined
pl_PL: Własna lista zablokowanych nie została zdefiniowana

en: DHCP Server
pl_PL: Serwer DHCP

en: DHCP server settings
pl_PL: Ustawienia serwera DHCP

en: DNS Server
pl_PL: Serwer DNS

en: Daily
pl_PL: Dziennie

en: Daily traffic amount
pl_PL: Dzienny przepływ danych

en: Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny

en: Data usage
pl_PL: Użycie danych

en: Data usage monitoring
pl_PL: Monitorowanie zużycia danych

en: Default Gateway
pl_PL: Domyślna brama

en: Define custom hosts to be blocked by entering an IPv4 or IPv6 address followed by any whitespace (spaces or tabs) and the host name.
pl_PL: Zdefiniuj własne adresy gospodarzów do zablokowania poprzez wprowadzenie adresu IPv4 lub IPv6 wraz z nazwą domeny po spacji lub tabulatorze.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete OpenVPN client
pl_PL: Usuń klienta OpenVPN

en: Device
pl_PL: Urządzenie

en: Device type
pl_PL: Typ urządzenia

en: Diffie Hellman parameters
pl_PL: Parametry Diffie Hellman

en: Disable <code>disassoc_low_ack</code>
pl_PL: Wyłącz <code>disassoc_low_ack</code>

en: Disable Firewall
pl_PL: Wyłącz zaporę

en: Disabled
pl_PL: Wyłączony

en: Dnsmasq configuration updated successfully
pl_PL: Konfiguracja Dnsmasq zaktualizowana pomyślnie

en: Dnsmasq is not running
pl_PL: Dnsmasq nie jest odpalony

en: Dnsmasq is running
pl_PL: Dnsmasq jest odpalony

en: Do not disassociate stations based on excessive transmission failures.
pl_PL: Nie odłączaj stacji na podstawie nadmiernych awarii transmisji.

en: Domains blocklist last updated
pl_PL: Ostatnia aktualizacja list zablokowanych domen

en: Enable DHCP for this interface
pl_PL: Włącz DHCP dla tego interfejsu

en: Enable Fallback to Static Option
pl_PL: Ustaw opcję statyczną jako wyjście awaryjne

en: Enable Firewall
pl_PL: Włącz zaporę firewall

en: Enable blocklists
pl_PL: Włącz listę blokowanych

en: Enable custom blocklist
pl_PL: Włącz własną listę zablokowanych

en: Enable logging
pl_PL: Włącz logowanie

en: Enable server
pl_PL: Włącz serwer

en: Enable this option if you want RaspAP to <b>block DNS requests for ads, tracking and other virtual garbage</b>. Blocklists are gathered from multiple, actively maintained sources and automatically updated, cleaned, optimized and moderated on a daily basis.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby RaspAP <b>blokował żądania DNS dla reklam, śledzenia i innych wirtualnych śmieci</b>. Listy blokowe są zbierane z wielu aktywnie utrzymywanych źródeł oraz automatycznie aktualizowane, czyszczenia, zoptymalizowane i moderowane codziennie.

en: Enable this option if you want RaspAP to <b>send DNS queries to the servers configured below exclusively</b>. By default RaspAP also uses its upstream DHCP server's name servers.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz aby, RaspAP <b>wysyłał zapytania DNS wyłącznie do serwerów wymienionych poniżej</b>. Domyślnie RaspAP używa również serwerów DNS otrzymanych z DHCP.

en: Enable this option if you want RaspAP to assign IP addresses on the selected interface.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby RaspAP przypisywał adresy IP na wybranym interfejsie.

en: Enabled
pl_PL: Włączony

en: Encryption Type
pl_PL: Typ szyfrowania

en: Ending IP Address
pl_PL: Kończenie adresu IP

en: Enter username and password
pl_PL: Wprowadź nazwę użytkownika i hasło

en: Exception: network device
pl_PL: Wyjątek: urządzenie sieciowe

en: Exclude device(s)
pl_PL: Wyklucz urządzenie(a)

en: Expire time
pl_PL: Czas wygaśnięcia

en: Failed to start dnsmasq
pl_PL: Nie można wystartować dnsmasq

en: Failed to stop dnsmasq
pl_PL: Nie udało się zatrzymać dnsmasq

en: Failed to update admin password
pl_PL: Nie można zaktualizować hasła administratora

en: Failed to update wifi settings
pl_PL: Nie udało się zaktualizować ustawień wifi

en: Firewall is ENABLED
pl_PL: Zapora jest WŁĄCZONA

en: Firewall is OFF
pl_PL: Zapora jest wyłączona

en: For the given IP-addresses (separated by a blank or comma) the incoming connection (via TCP and UDP) is accepted.
pl_PL: Dla podanych adresów IP (oddzielonych spacją lub przecinkiem) połączenie przychodzące (przez TCP i UDP) jest akceptowane.

en: Frequency
pl_PL: Częstotliwość

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide SSID in broadcast
pl_PL: Ukryj SSID w transmisji typu broadcast

en: Host name
pl_PL: Nazwa gospodarza

en: HostAPD is not running
pl_PL: HostAPD nie jest odpalony

en: HostAPD is running
pl_PL: HostAPD jest już odpalony

en: Hostname
pl_PL: Nazwa gospodarza

en: Hostnames blocklist last updated
pl_PL: Ostatnia aktualizacja listy zablokowanych nazw gospodarzy

en: Hotspot
pl_PL: Punkt dostępu

en: Hourly
pl_PL: Godzinowo

en: Hourly traffic amount
pl_PL: Godzinowy przepływ danych

en: IP Address
pl_PL: Adres IP

en: IPv4 Address
pl_PL: Adres IPv4

en: IPv6 Address
pl_PL: Adres IPv6

en: Image files of type <code>JPG, GIF or PNG</code> are accepted. Max file size: 2 MB.
pl_PL: Przyjmowane są pliki obrazów typu <code>JPG, GIF lub PNG</code>. Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB.

en: Information provided by /sys/class/net
pl_PL: Informacje dostarczone przez /sys/class/net

en: Information provided by Dnsmasq
pl_PL: Informacje dostarczone przez Dnsmasq

en: Information provided by adblock
pl_PL: Informacje dostarczone przez AdBlock

en: Information provided by hostapd
pl_PL: Informacje dostarczone przez hostapd

en: Information provided by ip and iw and from system
pl_PL: Informacje dostarczone przez IP, IW oraz z systemu

en: Information provided by openvpn
pl_PL: Informacje dostarczone przez openvpn

en: Information provided by tor
pl_PL: Informacje dostarczone przez tor

en: Information provided by vnstat
pl_PL: Informacje dostarczone przez vnstat

en: Information provided by wireguard
pl_PL: Informacje dostarczone przez wireguard

en: Interface
pl_PL: Interfejs

en: Interface Information
pl_PL: Informacje na temat interfejsu

en: Interface Name
pl_PL: Nazwa interfejsu

en: Interface Statistics
pl_PL: Statystyki Interfejsu

en: Interface already down
pl_PL: Interfejs już jest wyłączony

en: Interface is down
pl_PL: Interfejs jest wyłączony

en: Interface is up
pl_PL: Interfejs jest włączony

en: Interface name invalid
pl_PL: Nieprawidłowa nazwa interfejsu

en: Internet connection
pl_PL: Połączenie internetowe

en: Interval
pl_PL: Interwał

en: Invalid custom IP address found on line
pl_PL: Niepoprawny niestandardowy adres IP znaleziony w linii

en: Invalid custom host found on line
pl_PL: Niepoprawny niestandardowy adres gospodarza znaleziony w linii

en: Invalid interface name.
pl_PL: Niepoprawna nazwa interfejsu.

en: Known
pl_PL: Znany

en: Language
pl_PL: Język

en: Language setting saved
pl_PL: Ustawienia języka zapisane

en: Language settings
pl_PL: Ustawienia języka

en: Lease Time
pl_PL: Czas wynajęcia (Lease Time)

en: Link Quality
pl_PL: Jakość połączenia

en: Loading {0} bandwidth chart
pl_PL: Wczytywanie {0} wykresu bandwidth

en: Local Port
pl_PL: Port lokalny

en: Local public key
pl_PL: Lokalny klucz publiczny

en: Log DHCP requests
pl_PL: Logowanie zapytań DHCP

en: Log DNS queries
pl_PL: Logowanie zapytań DNS

en: Logfile output
pl_PL: Plik wyjściowy logów

en: MAC Address
pl_PL: Adres MAC

en: Mac Address
pl_PL: Adres Mac

en: Maximum number of clients
pl_PL: Maksymalna liczba klientów

en: Mem Use
pl_PL: Użycie pamięci

en: Memory Used
pl_PL: Użyta pamięć

en: Mobile Data
pl_PL: Dane pakietowe

en: Mobile Data Client
pl_PL: Klient danych komórkowych

en: Monthly
pl_PL: Miesięcznie

en: Monthly traffic amount
pl_PL: Miesięczny przepływ danych

en: My account
pl_PL: Moje konto

en: Nearby
pl_PL: W pobliżu

en: Networking
pl_PL: Sieci

en: New password
pl_PL: Nowe hasło

en: New passwords do not match
pl_PL: Nowe hasła nie pasują do siebie

en: Nickname
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: No Client device found
pl_PL: Nie znaleziono urządzenia klienta

en: No Client device or not yet configured
pl_PL: Brak urządzenia klienta lub jeszcze nie skonfigurowano

en: No Data
pl_PL: Brak danych

en: No IP Address Found
pl_PL: Adres IP nie został odnaleziony

en: No MAC Address Found
pl_PL: MAC Address nie został odnaleziony

en: No Subnet Mask Found
pl_PL: Maska podsieci nie została odnaleziona

en: No Wifi stations found
pl_PL: Nie znaleziono stacji Wifi

en: No information available
pl_PL: Brak informacji

en: Not configured
pl_PL: Nieskonfigurowany

en: Not connected
pl_PL: Nie podłączony

en: OS
pl_PL: System

en: Old password
pl_PL: Stare hasło

en: Old password does not match
pl_PL: Stare hasło jest niepoprawne

en: Only ever query DNS servers configured below
pl_PL: Tylko serwery DNS skonfigurowane poniżej

en: OpenVPN is not running
pl_PL: OpenVPN nie jest uruchomiony

en: OpenVPN is running
pl_PL: OpenVPN jest uruchomiony

en: Optional comment
pl_PL: Opcjonalny komentarz

en: Passphrase
pl_PL: Hasło

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Pi Revision
pl_PL: wersja PI

en: Please enter a new password.
pl_PL: Wpisz nowe hasło.

en: Please enter your old password.
pl_PL: Wpisz stare hasło.

en: Please provide a valid Default gateway.
pl_PL: Proszę podać prawidłową bramę domyślną.

en: Please provide a valid IP Address.
pl_PL: Podaj prawidłowy adres IP.

en: Please provide a valid PSK.
pl_PL: Proszę wprowadzić PSK.

en: Please provide a valid SSID.
pl_PL: Proszę wprowadzić prawidłowy SSID.

en: Please provide a valid username.
pl_PL: Wpisz prawidłową nazwę użytkownika.

en: Please re-enter your new password.
pl_PL: Powtórnie wpisz nowe hasło.

en: Protocol
pl_PL: Protokół

en: RaspAP Wifi Configuration Portal
pl_PL: RaspAP Wifi Portal Konfiguracyjny

en: RaspAP Wifi Portal
pl_PL: RaspAP Portal Wifi

en: RaspAP supports certificates by including them in the configuration file.
pl_PL: RaspAP obsługuje certyfikaty włączając je do pliku konfiguracyjnego.

en: Reboot
pl_PL: Restart

en: Receive MB
pl_PL: Otrzymane MB

en: Received Bytes
pl_PL: Otrzymane Bajty

en: Received Packets
pl_PL: Otrzymane Pakiety

en: Recommended if you wish to forward network traffic from the wg0 interface to clients connected on the AP interface.
pl_PL: Zalecane jeśli chcesz przenieść ruch sieciowy z interfejsu wg0 do klientów podłączonych w interfejsie AP.

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Reinitialize
pl_PL: Ponownie zainicjuj

en: Reinitialized wpa_supplicant. Choose <strong>Rescan</strong>.
pl_PL: Ponownie zainicjowano wpa_supplicant. Wybierz <strong>Skanuj ponownie</strong>.

en: Relay
pl_PL: Przekaźnik

en: Relay settings
pl_PL: Ustawienia przekaźnika

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Repeat new password
pl_PL: Powtórz nowe hasło

en: Rescan
pl_PL: Ponowne skanowanie

en: Reset avatar
pl_PL: Zresetuj awatar

en: Restart Ad Blocking
pl_PL: Uruchom ponownie blokowanie reklam

en: Restart hotspot
pl_PL: Uruchom ponownie punkt dostępu

en: Restore settings
pl_PL: Przywróć ustawienia

en: Root CA certificate
pl_PL: Główny certyfikat CA

en: Routing table
pl_PL: Tabela routingu

en: SSID must be between 1 and 32 characters
pl_PL: SSID musi zawierać między 1 a 32 znaków

en: Save settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Security
pl_PL: Bezpieczeństwo

en: Security settings
pl_PL: Ustawienia bezpieczeństwa

en: Security type
pl_PL: Tyb zabezpieczeń

en: Select OpenVPN configuration file (.ovpn)
pl_PL: Wybierz plik konfiguracyjny OpenVPN (.ovpn)

en: Select WireGuard configuration file (.conf)
pl_PL: Wybierz plik konfiguracyjny WireGuard (.conf)

en: Select a country from the server location list
pl_PL: Wybierz kraj z listy lokalizacji serwera

en: Select a language
pl_PL: Wybierz język

en: Select a theme
pl_PL: Wybierz motyw

en: Send MB
pl_PL: Wysłane MB

en: Server certificate
pl_PL: Certyfikat serwera

en: Server location
pl_PL: Lokalizacja serwera

en: Server log
pl_PL: Logowanie serwera

en: Server settings
pl_PL: Ustawienia serwera

en: Sets the <code>txpower</code> option for the AP interface and the configured country.
pl_PL: Ustawia opcję <code>txpower</code> dla interfejsu AP i skonfigurowanego kraju.

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Showing {0} to {1} of {2} entries
pl_PL: Pokazywanie wpisów od {0} do {1} z {2}

en: Shutdown
pl_PL: Wyłącz

en: Signal Level
pl_PL: Poziom sygnału

en: Signal quality
pl_PL: Jakość sygnału

en: Signal strength
pl_PL: Siła sygnału

en: Smartphone
pl_PL: Smartfon

en: Start Ad Blocking
pl_PL: Rozpocznij blokowanie reklam

en: Start OpenVPN
pl_PL: Uruchom OpenVPN

en: Start TOR
pl_PL: Uruchom TOR

en: Start WireGuard
pl_PL: Uruchom WireGuard

en: Start dnsmasq
pl_PL: Uruchom dnsmasq

en: Start hotspot
pl_PL: Odpal hotspot

en: Start wlan0
pl_PL: Uruchom wlan0

en: Starting IP Address
pl_PL: Startowanie adresu IP

en: Static IP
pl_PL: Statyczne IP

en: Static IP Options
pl_PL: Opcje statycznego IP

en: Static Leases
pl_PL: Leasing Statyczny

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Stop OpenVPN
pl_PL: Zatrzymaj OpenVPN

en: Stop TOR
pl_PL: Zatrzymaj TOR

en: Stop WireGuard
pl_PL: Zatrzymaj WireGuard

en: Stop dnsmasq
pl_PL: Zatrzymaj dnsmasq

en: Stop hotspot
pl_PL: Zatrzymaj hotspot

en: Stop the Interface
pl_PL: Zatrzymaj Interfejs

en: Stop wlan0
pl_PL: Zatrzymaj wlan0

en: Subnet Mask
pl_PL: Adres podsieci

en: Successfully started dnsmasq
pl_PL: Pomyślnie wystartowano dnsmasq

en: Successfully stopped dnsmasq
pl_PL: Pomyślnie zatrzymano dnsmasq

en: Summary
pl_PL: Podsumowanie

en: System Information
pl_PL: Informacje systemowe

en: System Rebooting Now!
pl_PL: System jest uruchamiany ponownie!

en: System Shutting Down Now!
pl_PL: System jest wyłączany!

en: System Time
pl_PL: Czas systemowy

en: System reset in progress...
pl_PL: Resetowanie systemu w toku...

en: System tools
pl_PL: Narzędzia systemowe

en: TOR is not running
pl_PL: TOR nie jest uruchomiony

en: TOR is running
pl_PL: TOR jest uruchomiony

en: TOR proxy
pl_PL: Proxy TOR

en: Theme settings
pl_PL: Ustawienia motywu

en: This is required for an OpenVPN via UDP or Wireguard connection.
pl_PL: Jest to wymagane dla połączenia OpenVPN przez UDP lub Wireguard.

en: This option adds <code>conf-file</code> and <code>addn-hosts</code> to the dnsmasq configuration.
pl_PL: Ta opcja dodaje <code>conf-file</code> i <code>addn-hosts</code> do konfiguracji dnsmasq.

en: This option adds <code>no-resolv</code> to the dnsmasq configuration.
pl_PL: Ta opcja dodaje <code>no-resolv</code> do konfiguracji dnsmasq.

en: This option adds <strong>iptables</strong> <code>Postup</code> and <code>PostDown</code> rules for the configured AP interface (%s).
pl_PL: Ta opcja dodaje reguły <strong>iptables</strong> <code>Postup</code> i <code>PostDown</code> dla skonfigurowanego interfejsu AP (%s).

en: This option adds an <code>addn-hosts</code> directive to the dnsmasq configuration.
pl_PL: Ta opcja dodaje dyrektywę <code>addn-hosts</code> do konfiguracji dnsmasq.

en: This option uploads and installs an existing WireGuard <code>.conf</code> file on this device.
pl_PL: Ta opcja wysyła i zainstaluje istniejący plik WireGuard <code>.conf</code> na tym urządzeniu.

en: Toggle navigation
pl_PL: Przełącz tryb nawigacji

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: Transferred Bytes
pl_PL: Przesłane Bajty

en: Transferred Packets
pl_PL: Przesłane Pakiety

en: Transmit Power
pl_PL: Siła sygnału

en: Transmit power (dBm)
pl_PL: Siła sygnału (dBm)

en: Tunnel settings
pl_PL: Ustawienia tunelu

en: Unable to detect interface
pl_PL: Nie można wykryć interfejsu

en: Unknown interface
pl_PL: Nieznany interfejs

en: Update
pl_PL: Aktualizacja

en: Update now
pl_PL: Zaktualizuj teraz

en: Upload a WireGuard config
pl_PL: Prześlij konfigurację WireGuard

en: Upload file
pl_PL: Wgraj plik

en: Upstream DNS servers
pl_PL: Niestandardowe serwery DNS

en: Uptime
pl_PL: Czas działania

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Username and password
pl_PL: Nazwa użytkownika i hasło

en: Username must not be empty
pl_PL: Nazwa użytkownika nie może być pusta

en: WPA passphrase must be between 8 and 63 characters
pl_PL: Hasło WPA musi zawierać między 8 a 63 znaków

en: Waiting for the interface to start ...
pl_PL: Oczekiwanie na uruchomienie interfejsu...

en: Web server bind address
pl_PL: Adres powiązania serwera WWW

en: Web server port
pl_PL: Port serwera sieci Web

en: WiFi client
pl_PL: Klient WiFi

en: WiFi client AP mode
pl_PL: Tryb AP klienta WiFi

en: Wifi settings failed to be updated
pl_PL: Ustawienia Wifi nie mogły zostać zaktualizowane

en: Wifi settings updated but cannot restart (cannot execute 'wpa_cli reconfigure')
pl_PL: Ustawienia Wifi zostały zaktualizowane, ale restart nie przebiegł pomyślnie (nie można wykonać 'wpa_cli reconfigure')

en: Wifi settings updated successfully
pl_PL: Ustawienia WiFi zostały pomyślnie zaktualizowane

en: WireGuard configuration failed to be updated
pl_PL: Nie udało się zaktualizować konfiguracji WireGuard

en: WireGuard configuration updated successfully
pl_PL: Konfiguracja WireGuard zaktualizowana pomyślnie

en: Wireless Client
pl_PL: Klient sieci bezprzewodowej

en: Wireless Mode
pl_PL: Tryb Bezprzewodowy

en: adblock
pl_PL: Adblock

en: date
pl_PL: data

en: dnsmasq already running
pl_PL: dnsmasq jest już odpalony

en: dnsmasq already stopped
pl_PL: dnsmasq już jest zatrzymany

en: down
pl_PL: nieaktywny

en: interface
pl_PL: interfejs

en: running
pl_PL: uruchomiony

en: stopped
pl_PL: zatrzymany

en: up
pl_PL: aktywny
